Hilltown

Projekto internetinė svetainė

PROJEKTO APRAŠYMAS
Daugelis šeimų svajoja kada nors įsigyti savo nuosavą būstą. Dažnai nesinori arba galimybės neleidžia gyventi miesto centre, tačiau atitrūkti toli nuo jo taip pat nenorima. Mūsų projektas įgyvendinamas Vilniuje Kalnėnuose, kurie įsikūrę labai patogioje vietoje. Čia išvystytos patogios kelių, komunikacijų ir kitos kasdieniam gyvenimui reikalingos infrastruktūros. Į „Hilltown“ miestelį atvestos visos miesto komunikacijos (vanduo, kanalizacija, elektra), nutiestas TEO šviesolaidis.

Mes nuolat stebime tarptautines statybų tendencijas, dalyvaujame pasaulinėse parodose, todėl galime pasiūlyti daug profesionalių ir inovatyvių sprendimo būdų. Esame lankstūs, todėl pasitelkę sukauptą patirtį, klientams galime patarti rūpimais klausimais dėl namo pirkimo, įrengimo, apdailos darbų ir kt. Pirkėjams sudarome galimybę pasirinkti būsto apdailą patiems, o esant poreikiui galime įrengti namą iki rakto.

EKONOMIŠKOS IR EKOLOGIŠKOS MEDŽIAGOS
Esame orientuoti į kokybę ir aukščiausius standartus, kuriuos galime įgyvendinti pasitelkdami naujausias efektyvias statybos tendencijas bei įrangą. Visi mūsų parduodami namai yra projektuojami ir vystomi taikant pasyvaus namo technologijas ir panaudojant ekologiškas, aplinkai draugiškas medžiagas. Visi parduodami namai taupo šilumą:

1. Aeroterminė namo šildymo sistema, naudojanti atsinaujinančius išteklius orą ir vandenį, leis sumažinti būsto šildymo kaštus.

2. Ventiliuojamas ilgaamžis fasadas iš fibrocementinių plokščių, apšiltintas akmens vata, kurios pagalba sienų šilumos varža yra R=7.

3. Stogo konstrukcijos mazgų apšiltinimo sprendimai taip pat leis pasiekti nedidelę šilumos varžą.

4. Montuojami tik kokybiški langai: A klasės, 3-jų stiklų, 6-ių kamerų paketas.

Dėl visų šių priežasčių vidutinės viso šildymo sezono išlaidos 110 m² kotedžui sudarys apie 290–350 eurų arba vidutiniškai apie 50-60 eurų per mėnesį.

KIEKVIENAME NAME – DULKIŲ SIURBIMO SISTEMA
Žmonių patogumui ir kasdienių namų ruošos darbų palengvinimui kiekviename name bus išvedžiota centrinė dulkių siurbimo sistema. Centrinės dulkių sistemos siurblį pagal individualius poreikius gali pasirinkti pats klientas.

ORO VENTILIACIJOS SISTEMA
Taip pat visur įrengta efektyvi mini rekuperacinė oro ventiliacijos sistema, kuri leis džiaugtis gaivesniu, tyresniu oru bei geresne sveikata. Tai labai svarbu tiems, kurių šeimoje yra alergiškų žmonių. Ši sistema įrengiama taip, kad jos net nesimato, todėl estetinis vaizdas nebus sugadintas.

JŪSŲ PATOGUMUI
Siekiame naujakuriams sukurti patogias gyvenimo sąlygas, kurios palengvintų kasdienybę. Gyventojų ir svečių patogumui yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje visada rasite vietą automobiliui. „Hilltown“ teritorijoje bus įrengta sporto (futbolo bei tinklinio), vaikų žaidimų ir laisvalaikio aikštelė, kur galėsite aktyviai sportuoti, o Jūsų atžala – susidraugauti su kitų gyventojų vaikais. Čia jie savo laiką praleis prasmingai bei naudingai – bus įrengta patogi žaidimų ir sporto aikštelė. Kadangi mums labai svarbi ekologija ir aplinkai draugiškas gyvenimo būdas, teritorijoje bus pastatyti atliekų rūšiavimo konteineriai.